O firmie

TECHSOURCE to firma specjalizująca się w profesjonalnej i kompleksowej obsłudze informatycznej instytucji publicznych i prywatnych przedsiębiorstw.

Oferujemy naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania IT. Zapewniamy pełen zakres konsumenckich produktów informatycznych oraz zaawansowanych rozwiązań serwerowych i sieciowych czołowych światowych producentów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że warunkiem pomyślnej modernizacji infrastruktury informatycznej jest nie tylko odpowiednia baza sprzętowa, lecz również uzupełniające ją najnowsze technologie i rozwiązania software’owe. Dlatego też dysponujemy wysoce wykwalifikowaną
i doświadczoną kadrą w każdej chwili pozostającą do Państwa dyspozycji. Klientom oferujemy wsparcie w każdym momencie wdrażania nowych technologii – od identyfikacji potencjalnych problemów, poprzez dobór rozwiązań, aż po ich ostateczną instalację i konfigurację.

Nasza firma plasuje się w czołówce firm, które wygrywają największe postępowania w branży IT. Zgodnie z danymi Pressinfo w pierwszym kwartale 2018 r. zajęliśmy 6 miejsce wśród firm, które pozyskały największe wartościowo zamówienia.

Wdrożone systemy zarządzania

Posiadamy wdrożone systemy zarządzania jakością zgodnie z normami:

PN-EN ISO 9001:2015 – Zarządzanie projektami informatycznymi.
PN-EN ISO 14001:2015 – Sprzedaż, dystrybucja i serwisowanie rozwiązań informatycznych.